Програмне забезпечення FMeas

Автоматизація технологічних процесів

Для автоматизації технологічних процесів радіочастотного моніторингу керування та збереження отриманих результатів радіочастотного моніторингу під час проведення тестдрайвів компанією “ТРИА-НЕТ” завершено розробку основних програмних модулів спеціалізованого програмного забезпечення FMeas

Призначення: Управління програмно-апаратним комплексом при проведенні ефірних вимірювань параметрів випромінювань РЕЗ в автоматизованому (автоматичному) режимі роботи, відповідно до рекомендацій ITU-R.

1) обмін даними з програмними продуктами ATDI (ICSManager, ICSControl), в частині отримання вихідних даних про частотні присвоєння, ліцензіатів та автоматизації процесів планування, а також відправки отриманих в ході ТРК результатів РЧМ.

— аналізатори радіомереж та скануючі приймачі R&S TSME, TSME6, TSMW, TSMА, TSMА6 для ідентифікації РЕЗ радіотехнологій: GSM, UMTS, CDMA / EVDO-1x, LTE, LTE-А, LTE-M, NB-IoT, 5G-NR WiMax (IEEE802.16e), ТРИА-НЕТ WR61 для радіотехнологій WiFi IEEE802.11a, b, g, n , ac.

Рисунок 1. Графік

Функціональність

5) Обмін даними з автоматизованою паспортною системою Замовника (отримання планових завдань і надання звітів у встановленій формі).

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ДАНИХ

1) Гнучка система налаштувань компонентів управління, (під інженера, або під завдання), яка виникає в конкретний момент часу, а також (ресайзінг «вікон» меню / підменю), виведення необхідної інформації за основними параметрами (частотокористувачів, тип і класифікація РЕЗ, адреса, ідентифікатор РЕМ, система фільтрації облікових даних та інше).

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

Додаткові можливості:

Модифікація ПЗ відповідно до вимог Замовника: