Array
(
  [block_1] => Array
    (
      [photo] => https://3anet.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/img_20200814_1511523-min-scaled.jpg
      [name] => ЛУБЕНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
      [position] => Генеральний директор
    )

  [block_2] => Array
    (
      [0] => Array
        (
          [text] => 

Опис та основні технічні дані щодо

портативної Системи оцінки параметрів та показників якості (КРІ) мереж цифрового стільникового зв’язку (ЦСЗ) та порівняльні тести мереж, на основі бенчмаркінгу, на базі апаратної платформи Freerider III та програмного забезпечення QualiPoc.

Виробник компанія SwissQual

Короткий опис

Система тестування параметрів та показників якості (далі КРІ) на базі апаратної платформи Freerider III  та програмного забезпечення QualiPoc (далі Freerider) представляє собою автоматичний високопродуктивний інструмент для оптимізації, тестування та контролю якості мереж цифрового стільникового зв’язку.

Система основана на сучасних комерційно доступних смартфонах із ОС Android, на які встановлено спеціалізовану інженерну прошивку операційної системи та спеціальне програмне забезпечення розробки компанії SwissQual типу QualiPoc, що підтримує всі найбільш розповсюджені радіотехнології різних протоколів та рівнів тестування.

 

[img] => https://3anet.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/image26.png ) [1] => Array ( [text] =>

Система розроблена як портативний варіант та оформлена у вигляді туристичного рюкзака для можливості проведення вимірювань (тестдрайвів) не тільки із застосуванням транспортного засобу, а й у місцях, де це неможливе (офісні центри, вокзали, аеропорти, метрополітен).

Портативний комплекс Freerider III  на базі ПЗ QualiPoc для Freerider III може експлуатуватися на відкритій місцевості (парки пішохідні зони), у приміщеннях (станції метро, торгівельні комплекси, залізничні вокзали аеропорти). При необхідності для виконання тестдрайвів, Система може встановлюватися на транспортній базі, у тому числі без її спеціального дооснащення (є можливість підключення до бортової мережі живлення автомобіля і застосування зовнішніх антен для їх підключення к комплексу Freerider III. Застосування змінних батарей із можливістю гарячої заміни без перерви у роботі комплексу Freerider III, що значно збільшує термін його автономної роботи.

[img] => https://3anet.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/image19.png ) [2] => Array ( [text] =>

 Конструктивно всі элементи Систем на базі апаратної платформи  Freerider III із ПЗ  QualiPoc для Freerider III разміщені у легкому пластиковому радіопрозорому корпусі, який встановлено у рюкзак, із вмонтованими спеціалізованими антенними системами інженерних мобільних терміналів на базі смартфонів, GPS-приймача, комп’ютерного модулю керування  типу NCM, активного USB-розгалужувача, системи безперебійного живлення UPC, кронштейнів FMK для кріплення інженерних мобільних терміналів у кількості до 6-ти і 1-2 (до 4-х комплектів для МІМО 4х4) радіочастотного скануючого приймача типу TSME, акумуляторні батареї та елементи контролю і управління АКБ типу BMC. Управління може здійснюватися, як віддаленого, так безпосередньо оператором із планшетного ПК (ноутбуку) підключеного до Системи Freerider III засобами бездротової мережі обміну даними  (Wi-Fi або Bluetooth).

[img] => https://3anet.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/image30.png ) [3] => Array ( [text] =>

[img] => https://3anet.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/image33.png ) [4] => Array ( [text] =>

 Компактний и легкий портативний комплекс Freerider III на базі ПЗ QualiPoc  забезпечує широкі функціональні можливості для тестування передачі мовної інформації, даних, відео та обміну повідомленнями з метою оцінки якості надання послуг у мережі ЦСЗ (якість обслуговування QoS) та якості сприйняття кінцевим користувачем  якості зв’язку QoE), включаючи повну інформацію про фізичне радіочастотне середовище.

[img] => https://3anet.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/image36.png ) [5] => Array ( [text] =>
Технології

Широка технологічна підтримка вимірювань КРІ, що включає: GSM, GPRS, EDGE, WCDMA, HSDPA, HSUPA, HSPA +, CDMA, EVDO, LTE, LTE-A (Cat6)

Пристрої

Підтримка широкого спектру інженерних мобільних терміналів на базі смартфонів із ОС Android,

Найбільш розповсюджені: Sony Xperia Z2 і Z1, LG G2 і G3, Samsung Galaxy S9, S8, ПК на базі планшетів Samsung Galaxy S4 LTE або Samsung Note 10.1 LTE

Архітектура керування системи на базі Freerider

Візуалізація даних здійснюється на планшетному ПК із ОС Android, на який у он-лайн режимі надходять дані від інженерних мобільних терміналів на базі смартфонів у кількості від 1 до 6 та  1-4 радіочастотних сканерів через протокол обміну Bluetooth.

Архітектура масштабування системи Freerider, дозволяє використовувати інженерні мобільні термінали на базі сматрфонів, або у складі комплексу Freerider, або  як окремі пристрої для збору даних, що виконується віддалено від комплексу Freerider. У цьому випадку дані результатів завантажуються оф-лайн по завершенню вимірювань

Час синхронізації контролюється ОС Android планшетного ПК забезпечує надійність всіх розрахунків KPI на всіх виконаних тестдрайвах та технічних процедурах оцінки КРІ (and to and) (голосові дзвінки, відеодзвінки та тестування повідомлень).

Протокольні слої 

Повна реєстрація та декодування за слоями декількох протоколів за наступними технологіями: 3GPP, L2, L3, TCP / IP, IMS, SIP і декодування тексту L3-повідомлення, TCP / IP і RTP-пакети.

Користувацький інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і повністю адаптований до сенсорного екрану інженерного терміналу з попередньо визначеними робочими областями

Візуалізація даних автоматично адаптується до радіотехнології, з вибором теми для відображення  інформації.

Візуалізація навігації на карті доступна на основі Карт Google або OpenStreetMap з додатковою опцією відображення базових станцій.  Зручне позиціонування в будівлі

з використанням динамічного внутрішнього планування поверху будівлі на основі багатошарових поверхових файли .ibwc.

Параметри тестування послуг Бенчмаркінг або ППЯ із широким спектром можливостей:

– Голосова телефонія: зателефонуйте на будь-який номер, мовлення МОС

– Дані: Ping, FTP DL / UL, HTTP DL / UL, PING, ємність DL, Iperf UDP / TCP

– Перегляд: HTTP

– Повідомлення: SMS, MMS, електронна пошта (SMTP, POP3, IMAP)

– Потокове відео (YouTube.)

Якість мовної інформації (MOS)

Тестування якості мовної інформації на різноманітність або із застосуванням автовідповідача QualiPoc Android.

Стандартні алгоритми інтегровані для інтрузивного голосу MOS оцінки на вузькосмугові та широкосмугові канали:

– МСЕ-T P.863 (POLQA)

– МСЕ-T P.862 (PESQ)

– Squad SwissQual VoLTE

Якість мовної інформації за допомогою POLQA разом з підтримкою специфічних KPI для VoLTE на пристроях, що підтримують VoLTE.

Позиціонування

Ця дискретна система здатна досягти місця проведення вимірювань у пішохідному режимі

У розпорядженні системи GPS для зовнішнього тестування, підключений до внутрішнього або зовнішнього USB-порту, або GPS підключений по Bluetooth у парі із  внутрішньою системою картографії (в тому числі iBwave) для тестування приміщень.

Контроль та аналіз

Конфігурація пристрою, відображення результатів у реальному часі та KPI, надані на ПЗ QualiPoc у «Майстері планшетного ПК» із комплекту Freerider.

Управління даними

Збір даних здійснюється безпосередньо на інженерні мобільні термінали на базі смартфонів та завантажує зібрані дані щодо запланованих вимірювань на «головний» монітор відображення (Майстер планшетного ПК планшет), що підтримується всіма вимірювальними пристроями.

Вимірювання та Події

Стандартний і налаштований статус реального часу інформація та вимірювання

події, доступні на пристрої керування.

Аналіз KPI

Більше 250 ключових показників ефективності (в тому числі ETSI) доступні в режимі реального часу, а також в пост-обробці.

Платформа обробки повідомлень

NetQual NQDI з поглибленим аналізом даних, усунення несправностей мережі, створення звітів,

і тенденції в історичній діяльності.

Гнучка і настроюється вибір даних

і можливості фільтрації, включаючи час та дані, мережеві технології, оператор,

тип пристрою, карта полігону регіонів, сервіс поріг якості, повідомлення рівня 3 і

більше. Настроювані звіти Excel на основі на KPIs з потужним генератором звітів.

Сумісність після обробки

Сумісність із ПЗ  «третьої сторони» постачальники поштової обробки (при наявності відповідних опцій).

Розміри

55 × 29 × 14 см (21,65 × 11,42 × 5,51 »)

Розміри рюкзака

59 × 32 × 18 см (23,23 × 12,60 × 7,09 см)

Вага

Повна конфігурація менше 9 кг

(19,8 фунтів)

Ємність акумулятора

4 × 89 Вт

GPS приймач (3 опції для Freerider)

Підключення приймача:

по вбудованого USB,

по зовнішньому USB, 

по Bluetooth GPS

Температура

Температурний робочий діапазон:

-10 до 50 °C

(14-122 ° F)

Вологість

Робочий діапазон відносної вологості: 0-95%

Висота

Діапазон експлуатаційних висот:

Від  0-2000 метрів

(від 0-6500 f )

[img] => ) ) )
15 Жовтня 2020

Апаратна платформи Freerider

Опис та основні технічні дані щодо

портативної Системи оцінки параметрів та показників якості (КРІ) мереж цифрового стільникового зв’язку (ЦСЗ) та порівняльні тести мереж, на основі бенчмаркінгу, на базі апаратної платформи Freerider III та програмного забезпечення QualiPoc.

Виробник компанія SwissQual

Короткий опис

Система тестування параметрів та показників якості (далі КРІ) на базі апаратної платформи Freerider III  та програмного забезпечення QualiPoc (далі Freerider) представляє собою автоматичний високопродуктивний інструмент для оптимізації, тестування та контролю якості мереж цифрового стільникового зв’язку.

Система основана на сучасних комерційно доступних смартфонах із ОС Android, на які встановлено спеціалізовану інженерну прошивку операційної системи та спеціальне програмне забезпечення розробки компанії SwissQual типу QualiPoc, що підтримує всі найбільш розповсюджені радіотехнології різних протоколів та рівнів тестування.

 

Система розроблена як портативний варіант та оформлена у вигляді туристичного рюкзака для можливості проведення вимірювань (тестдрайвів) не тільки із застосуванням транспортного засобу, а й у місцях, де це неможливе (офісні центри, вокзали, аеропорти, метрополітен).

Портативний комплекс Freerider III  на базі ПЗ QualiPoc для Freerider III може експлуатуватися на відкритій місцевості (парки пішохідні зони), у приміщеннях (станції метро, торгівельні комплекси, залізничні вокзали аеропорти). При необхідності для виконання тестдрайвів, Система може встановлюватися на транспортній базі, у тому числі без її спеціального дооснащення (є можливість підключення до бортової мережі живлення автомобіля і застосування зовнішніх антен для їх підключення к комплексу Freerider III. Застосування змінних батарей із можливістю гарячої заміни без перерви у роботі комплексу Freerider III, що значно збільшує термін його автономної роботи.

 Конструктивно всі элементи Систем на базі апаратної платформи  Freerider III із ПЗ  QualiPoc для Freerider III разміщені у легкому пластиковому радіопрозорому корпусі, який встановлено у рюкзак, із вмонтованими спеціалізованими антенними системами інженерних мобільних терміналів на базі смартфонів, GPS-приймача, комп’ютерного модулю керування  типу NCM, активного USB-розгалужувача, системи безперебійного живлення UPC, кронштейнів FMK для кріплення інженерних мобільних терміналів у кількості до 6-ти і 1-2 (до 4-х комплектів для МІМО 4х4) радіочастотного скануючого приймача типу TSME, акумуляторні батареї та елементи контролю і управління АКБ типу BMC. Управління може здійснюватися, як віддаленого, так безпосередньо оператором із планшетного ПК (ноутбуку) підключеного до Системи Freerider III засобами бездротової мережі обміну даними  (Wi-Fi або Bluetooth).

 Компактний и легкий портативний комплекс Freerider III на базі ПЗ QualiPoc  забезпечує широкі функціональні можливості для тестування передачі мовної інформації, даних, відео та обміну повідомленнями з метою оцінки якості надання послуг у мережі ЦСЗ (якість обслуговування QoS) та якості сприйняття кінцевим користувачем  якості зв’язку QoE), включаючи повну інформацію про фізичне радіочастотне середовище.

Технології

Широка технологічна підтримка вимірювань КРІ, що включає: GSM, GPRS, EDGE, WCDMA, HSDPA, HSUPA, HSPA +, CDMA, EVDO, LTE, LTE-A (Cat6)

Пристрої

Підтримка широкого спектру інженерних мобільних терміналів на базі смартфонів із ОС Android,

Найбільш розповсюджені: Sony Xperia Z2 і Z1, LG G2 і G3, Samsung Galaxy S9, S8, ПК на базі планшетів Samsung Galaxy S4 LTE або Samsung Note 10.1 LTE

Архітектура керування системи на базі Freerider

Візуалізація даних здійснюється на планшетному ПК із ОС Android, на який у он-лайн режимі надходять дані від інженерних мобільних терміналів на базі смартфонів у кількості від 1 до 6 та  1-4 радіочастотних сканерів через протокол обміну Bluetooth.

Архітектура масштабування системи Freerider, дозволяє використовувати інженерні мобільні термінали на базі сматрфонів, або у складі комплексу Freerider, або  як окремі пристрої для збору даних, що виконується віддалено від комплексу Freerider. У цьому випадку дані результатів завантажуються оф-лайн по завершенню вимірювань

Час синхронізації контролюється ОС Android планшетного ПК забезпечує надійність всіх розрахунків KPI на всіх виконаних тестдрайвах та технічних процедурах оцінки КРІ (and to and) (голосові дзвінки, відеодзвінки та тестування повідомлень).

Протокольні слої 

Повна реєстрація та декодування за слоями декількох протоколів за наступними технологіями: 3GPP, L2, L3, TCP / IP, IMS, SIP і декодування тексту L3-повідомлення, TCP / IP і RTP-пакети.

Користувацький інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і повністю адаптований до сенсорного екрану інженерного терміналу з попередньо визначеними робочими областями

Візуалізація даних автоматично адаптується до радіотехнології, з вибором теми для відображення  інформації.

Візуалізація навігації на карті доступна на основі Карт Google або OpenStreetMap з додатковою опцією відображення базових станцій.  Зручне позиціонування в будівлі

з використанням динамічного внутрішнього планування поверху будівлі на основі багатошарових поверхових файли .ibwc.

Параметри тестування послуг Бенчмаркінг або ППЯ із широким спектром можливостей:

– Голосова телефонія: зателефонуйте на будь-який номер, мовлення МОС

– Дані: Ping, FTP DL / UL, HTTP DL / UL, PING, ємність DL, Iperf UDP / TCP

– Перегляд: HTTP

– Повідомлення: SMS, MMS, електронна пошта (SMTP, POP3, IMAP)

– Потокове відео (YouTube.)

Якість мовної інформації (MOS)

Тестування якості мовної інформації на різноманітність або із застосуванням автовідповідача QualiPoc Android.

Стандартні алгоритми інтегровані для інтрузивного голосу MOS оцінки на вузькосмугові та широкосмугові канали:

– МСЕ-T P.863 (POLQA)

– МСЕ-T P.862 (PESQ)

– Squad SwissQual VoLTE

Якість мовної інформації за допомогою POLQA разом з підтримкою специфічних KPI для VoLTE на пристроях, що підтримують VoLTE.

Позиціонування

Ця дискретна система здатна досягти місця проведення вимірювань у пішохідному режимі

У розпорядженні системи GPS для зовнішнього тестування, підключений до внутрішнього або зовнішнього USB-порту, або GPS підключений по Bluetooth у парі із  внутрішньою системою картографії (в тому числі iBwave) для тестування приміщень.

Контроль та аналіз

Конфігурація пристрою, відображення результатів у реальному часі та KPI, надані на ПЗ QualiPoc у «Майстері планшетного ПК» із комплекту Freerider.

Управління даними

Збір даних здійснюється безпосередньо на інженерні мобільні термінали на базі смартфонів та завантажує зібрані дані щодо запланованих вимірювань на «головний» монітор відображення (Майстер планшетного ПК планшет), що підтримується всіма вимірювальними пристроями.

Вимірювання та Події

Стандартний і налаштований статус реального часу інформація та вимірювання

події, доступні на пристрої керування.

Аналіз KPI

Більше 250 ключових показників ефективності (в тому числі ETSI) доступні в режимі реального часу, а також в пост-обробці.

Платформа обробки повідомлень

NetQual NQDI з поглибленим аналізом даних, усунення несправностей мережі, створення звітів,

і тенденції в історичній діяльності.

Гнучка і настроюється вибір даних

і можливості фільтрації, включаючи час та дані, мережеві технології, оператор,

тип пристрою, карта полігону регіонів, сервіс поріг якості, повідомлення рівня 3 і

більше. Настроювані звіти Excel на основі на KPIs з потужним генератором звітів.

Сумісність після обробки

Сумісність із ПЗ  «третьої сторони» постачальники поштової обробки (при наявності відповідних опцій).

Розміри

55 × 29 × 14 см (21,65 × 11,42 × 5,51 »)

Розміри рюкзака

59 × 32 × 18 см (23,23 × 12,60 × 7,09 см)

Вага

Повна конфігурація менше 9 кг

(19,8 фунтів)

Ємність акумулятора

4 × 89 Вт

GPS приймач (3 опції для Freerider)

Підключення приймача:

по вбудованого USB,

по зовнішньому USB, 

по Bluetooth GPS

Температура

Температурний робочий діапазон:

-10 до 50 °C

(14-122 ° F)

Вологість

Робочий діапазон відносної вологості: 0-95%

Висота

Діапазон експлуатаційних висот:

Від  0-2000 метрів

(від 0-6500 f )

Більше статей за схожою тематикою