ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ “ТРИА-НЕТ” вирішує весь комплекс завдань по створенню (реконструкції) і підтримці телекомунікаційних та інформаційних мереж різної складності, включаючи проєктно-вишукувальні роботи, постачання всього необхідного обладнання, роботи по його монтажу, введенню в експлуатацію та подальшій технічній підтримці.

Наші місія та цінності

 • Миссия
  Системний підхід

  В своїй роботі з Замовником ми пропонуємо системний підхід який, як правило, передбачає виконання всього комплексу робіт – проєктування, постачання обладнання, побудову системи, її інсталяцію та введення в експлуатацію, технічну підтримку обладнання протягом всього періоду експлуатації.

 • Миссия
  Відповідальність

  Ми високо цінуємо довіру Замовника, а тому: 1) при підготовці наших пропозицій ретельно з’ясовуємо вимоги та побажання Замовника; 2) використовуємо сучасні та надійні рішення, що в повній мірі відповідають потребам Замовника та оптимізують його витрати; 3) забезпечуємо високу якість робіт при реалізації проєкту проєкту та надійну технічну підтримку обладнання та ПЗ протягом усього строку експлуатації.

 • Миссия
  Командна робота

  Мета – розробка високотехнологічного рішення, що в повній мірі відповідає потребам Замовника.

 • Миссия
  Наша команда

  В компанії працюють професіонали високого рівня з багаторічним досвідом роботи в сфері телекомунікацій, інформаційних технологій, захисту інформації та радіомоніторингу.

Наші замовники

Наша команда